Organizacija prireditev,
maturantskih plesov in valet.
www.megamaturant.com
Pustno - informativni
FESTIVAL ŠOL 2013/14
CITYPARK - Ljubljana
www.citypark.si
EUROPARK - Maribor
www.europark.si
MERCATOR CENTRI
Koper
Murska Sobota
Novo mesto
Ptuj
Postojna
Nova Gorica
Celje
www.mercator.si
Festival šol - Megamaturant prireditve
Email: info@festivalsol.si , festival.sol@gmail.com
BOŽIČ 2023
Prireditve
Šole
Festival šol
Prireditve
Glasbene šole
Plesne šole
MERCATOR CENTER KOPER (29. do 31. januar 2014)
Sreda, 29. 1. : Srednja ekonomsko - poslovna šola Koper, Gimnazija, elektro in pomorska šola Piran,
Glasbena šola Koper, Plesna šola V.I.P.
Četrtek, 30. 1. : Gimnazija, elektro in pomorska šola Piran, Glasbena šola Koper, Plesna šola V.I.P.
Petek, 31. 1. : Gimnazija, elektro in pomorska šola Piran, Glasbena šola Koper, Plesna šola V.I.P.,
Osnovna šola Oskarja Kovačiča Škofije, Izobraževalni center Memory
CITYPARK LJUBLJANA (3. do 13. februar 2014)
Ponedeljek, 3. 2. : Erudio zasebna gimnazija, OŠ Šentvid -
Glasba in ples: Ples Plus, GŠ Music
Torek, 4. 2. : Srednja trgovska šola Ljubljana, OŠ Vič, Evropska pravna fakulteta -
Glasba in ples: GŠ Vox, GŠ Music, Ples Plus
Sreda, 5. 2. : Ekonomska šola Ljubljana, OŠ Vrhovci -
Glasba in ples: Bolero, Zahir, GŠ Vox
Četrtek, 6. 2. : Srednja gradbena in geodetska šola Ljubljana, OŠ Maksa Pečarja Črnuče, Fakulteta za državne in evropske vede - Glasba in ples: Plesno mesto, GŠ Muzikaviva
Petek, 7. 2. : Gimnazija Šentvid -
Glasba in ples: Go Twirling, GŠ Muzikaviva, GŠ Amarlis, KRG Narodni dom, Capoeira, Pro dance
Sobota, 8 . 2. : Gimnazija Vič
Glasba in ples: Go Twirling, Wolfi, KRG Narodni dom, Capoeira, GŠ Vox, Ples plus, GŠ Amarlis
EUROPARK MARIBOR (3. do 9. februar)
MERCATOR CENTER BRŠLJIN NOVO MESTO (10. do 12. februar)
Vsak dan med 17. in 19. uro
MERCATOR CENTER VELENJE (3. do 5. februar)
Zaradi slabih vremenskih razmer je prireditev odpovedana
MERCATOR CENTER MURSKA SOBOTA (11. do 13. februar)
Vsak dan med 17. in 19. uro
MERCATOR CENTER PTUJ - SUPERMESTO (17. do 19. februar)
Vsak dan med 17. in 19. uro
MERCATOR CENTER CELJE (18. do 21. februar)
Vsak dan med 17. in 19. uro
MERCATOR CENTER POSTOJNA (24. do 26. februar)
- OŠ Antona Globočnika Postojna
- Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna
- Plesna šola Evora
- Mlade pevske zvezde - Tina in rok
MERCATOR CENTER NOVA GORICA (26. do 28. februar)
- Plesna šola Pegasus
- Plesni klub Suraya
- Twirling mažoretno društvo Nova Gorica
Ponedeljek, 3. 2. :
· Fakulteta za državne in evropske študije
· Tehniška fakulteta Maribor
· Srednja trgovska šola Maribor
· Plesna šola Maestro
· Aikido 1994 Maribor
Torek, 4. 2. :
· OŠ Bogojina
· OŠ Maksa Durjave
· Tehniška fakulteta Maribor
· Srednja trgovska šola Maribor
· Plesna šola Sebastian
Sreda, 5. 2. :
· OŠ Leona Štuklja
· Tehniška fakulteta Maribor
· Srednja trgovska šola Maribor
· Plesna dimenzija
· Plesna šola Samba
Četrtek, 6. 2. :
· OŠ Miklavž na Dravskem polju
· Tehniška fakulteta Maribor
· Srednja trgovska šola Maribor
· Srednja prometna šola Maribor
· Višja prometna šola Maribor
· Plesna šola Samba
· Plesna Dimenzija
Petek, 7. 2. :
· Tehniška fakulteta Maribor
· Srednja trgovska šola Maribor
· Srednja prometna šola Maribor
· Višja prometna šola Maribor
· Capoeira Slovenija
Sobota, 8 . 2. :
· Glasbena šola Muzikaviva
· Plesna delavnica Zahir
· Plesna dimenzija
· Capoeira Slovenija
Nedelja, 9. 2. :
· OŠ Ludvika Pliberška
· KRG Branik Maribor
· Capoeira Slovenija
· Plesna šola Samba
Nedelja, 9. 2. : Ekonomska šola Ljubljana
Glasba in ples: Plesno mesto, GŠ Muzikaviva (jonny's bend), Pro dance, Bolero, Dancefloor
Ponedeljek, 10. 2. : ŠC PET, Osnovna šola Narodnega heroja Rajka, Hrastnik
Glasba in ples: GŠ Music, GŠ Vox, GŠ Amarlis, Ples plus
Torek, 11. 2. : Srednja ekonomska šola Ljubljana, OŠ Janka Kersnika Brdo
Glasba in ples: GŠ Amarlis, Bolero
Sreda, 12. 2. : Srednja upravno - administrativna šola Ljubljana, OŠ Riharda Jakopiča
Glasba in ples: GŠ Music, Ples plus, Bolero
Četrtek, 13. 2. : Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad, OŠ Livada
Glasba in ples: Wolfi, Ples plus, GŠ Vox
Predstavljajo se:
OŠ Center Novo Mesto
Višja ekonomska šola Novo Mesto
Srednja ekonomska šola Brežice
Karate Klub Krka
Glasbena šola Lipičnik
Gimnastična društvo Novo mesto - GYM
Torek, 11. 2. :
- OŠ Grad
- Srednja zdravstvena šola MS
- Srednja prometna šola MB
- Višja prometna šola MB
- Plesna šola Urška Pomurje
- Glasbena šola Jama
Sreda, 12. 2. :
- Srednja ekonomska šola MS
- Plesna šola Urška Pomurje
- Glasbena šola Jama
Četrtek, 13. 2. :
- OŠ Odranci
- Gimnazija Ljutomer
- Plesna šola Urška Pomurje
- Glasbena šola Jama
Petek, 21. 2.:
- Ekonomska šola Celje
- Glasbena šola C3 Center
- Glasbena šola Vox
- Glasbena šola Gvido
Sreda, 19. 2. :
- ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola
- Štajerski frajtonarji
- Klub Karate do Ptuj
- Mladi talenti - Rok in Žanina
Ponedeljek 17. 2. :
- ŠC Ptuj, Strojna šola
- Plesna šola Samba
- Mladi talenti - Rok in Žanina
Torek, 18. 2. :
- ŠC Ptuj, Ekonomska šola Ptuj
- Višja strokovna šola ŠC Ptuj
- Zumba tečaji Ptuj
- Plesni tečaji Zahir
Torek, 18. 2. :
- Šola za hortikulturo in vizualne umetbnosti
- Mladi talenti - Rok in Žanina
- Glasbena šola C3 Center
- Plesna šola Urška Celje
Sreda, 19. 2. :
- Šolski center Šentjur
- Glasbena šola C3 Center
- Plesna šola Urška Celje
Četrtek, 20. 2. :
- OŠ Dobje
- Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko
- Glasbena šola C3 Center
- Capoeira Slovenija
- Plesna šola Urška Postojna
- Glasbena šola Vox
- Karate klub Mawashi
- Karate klub Samurai
- Gimnastično društvo Twist
- Mladi talenti - Tina in Rok
Festival je zaključen. Povezava na GALERIJE FOTOGRAFIJ