Plesna šola Samba Plesna šola Rolly Plesna dimenzija Plesna šola Sebastian Plesna šola Natke Geržina Plesna šola Zapleši.si Plesna šola Bolero Plesna šola Maestro Plesna izba - Edita Čerče Poll dance Ekaterina KUŠ Nime Plesne delavnice Zahir Mainstream
Gimnazija Vič Gimnazija Šentvid Gimnazija Moste Gimnazija Antona Aškerca Škofijska klasična gimnazija Srednja poklicna in strokovna šola Bežigrad ŠC PET Ljubljana Srednja ekonomska šola Ljubljana Erudio zasebna gimnazija Srednja trgovska šola Ljubljana Ekonomska šola Ljubljana Srednja gradbena in geodetska šola Ljubljana Srednja upravno - administrativna šola Ljubljana
Srednja ola za gostinstvo in turizem Celje olski center entjur Srednja ola za hortikulturo Celje Srednja šola za storitvene dejavnosti in logistiko Ekonomska šola Celje Srednja zdravstvena šola Celje
Savinjska regija
Glasbene šole
Vox Takt Ars Ljubiteljska šola Rajšter B.A.S.E. tajerski frajtonarji Muzikaviva
Športna društva
Judo klub Maribor Judo klubŽelezničar K2 TaeKwondo Ji TaeTaeKwondo Sabljaški klub Branik Akademski sabljaški klub Maribor Lokostrelski klub Maribor Nikan Karate-do Aikido društvo 1994 Maribor Društvo za športno ritmično gimnastiko Branik ADK Ju-Jitsu Judo Klub Branik Broker B.B. Slack Lions Maribor Capoeira Slovenija Judo klub Duplek Karate Do Ptuj
Štajerska regija
Osrednjeslovenska regija
Plesne ole
Plesna ola Buba Ples plus Plesna ola Maestro Plesna ola Wolfi Urban roof Plesna ola Tina V.I.P. Dance Company Pro dance Plesna ola Bolero Plesno mesto Dancefloor
Športna društva
Lokostrelski klub DLL Potens Karate klub Zmaj Judo klub Sokol Klub za ritmično gimnastiko Narodni dom Fight klub Ljubljana Karate klub Forum Košarkarska šola Union Olimpija Žensko košarkarsko društvo Ježica Košarkarska šola ŠD Šentvid
ŠOLE NA FESTIVALIH ŠOL 2004 - 2014
Umetnost
OdPikeDoSlike
Glasbene šole
Glasbena ola Vox Glasbena ola Gvido Glasbena ola Arsem Glasbena ola Muzikaviva Glasbena ola Music Glasbena ola Amarilis Glasbena ola Lipiènik
O Maksa Durjave Maribor O Ludvika Pliberka Maribor O Borcev za severno mejo Maribor O Duplek III. O Rogaka Slatina O Franceta Preerna Maribor O Fram O Franca Lenika Vuka Slivnica pri Mariboru O Leona tuklja Maribor O Franca Rozmana Staneta Maribor OŠ Borisa Kidriča Maribor OŠ Draga Kobala Maribor OŠ Janka Glazerja Ruše OŠ Miklavž na Dravskem polju OŠ Slave Klavore Maribor OŠ Janka Padežnika Maribor OŠ Rada Robiča Limbuš Vrtec Borisa Pečeta Maribor Vrtec Pobrežje
Srednje šole
Biotehniška šola Maribor II. gimnazija Maribor Gimnazija in srednja kemijska šola Ruše Srednja trgovska šola Maribor Srednja šola za gostinstvo in turizem Maribor Izobraževalni center Piramida - Živilska šola Maribor Tehniški šolski center Maribor Srednja lesarska šola Maribor Srednja prometna šola Maribor Srednja šola za oblikovanje in multimedijo Maribor Srednja šola za elektrotehniko in računalništvo Maribor ŠC Ptuj, Elektro in računalniška šola ŠC Ptuj, Strojna šola ŠC Ptuj, Ekonomska šola Ptuj
Višje, visoke, fakultete
Evropska pravna fakulteta Fakulteta za državne in evropske študije
Dolenjska regija
Primorska regija
Prekmurska regija
Osnovne šole
OŠ Center Novo Mesto OŠ Šmarjeta
Srednje šole
Ekonomska šola Novo mesto Srednja ekonomska šola Brežice GRM Novo mesto: - Kmetijska šola in Biotehniška gimnazija - Srednja šola za gostinstvo in turizem ŠC Novo mesto: - Srednja zdravstvena in kemijska šola - Srednja gradbena in lesarska šola - Srednja šola Metlika
Plesne šole
Plesni center Dolenjske
Glasbene šole
Glasbena šola Lipičnik Glasbena ola Melodiart
Športna društva
Karate klub Novo mesto GYM Novo mesto
Višje, visoke, fakultete
Višja ekonomska šola Novo Mesto
Osnovne šole
OŠ Grad OŠ Odranci
Srednje šole
Srednja zdravstvena šola Murska Sobota Srednja ekonomska šola Murska Sobota Gimnazija Ljutomer
Glasbene šole
Glasbena šola Jama
Plesne šole
Plesna šola Urška Pomurje
Osnovne šole
OŠ Antona Globočnika Postojna
Srednje šole Srednja gozdarska in lesarska šola Postojna Srednja ekonomsko - poslovna šola Koper Gimnazija, elektro in pomorska šola Piran Srednja šola Izola
Plesne šole
Evora Pegasus V.I.P. Suraya Soy Cubano Salto
Športna društva
Go Twirling Twirling mažoretno društvo N.Gorica Športni klub Twist Nova Gorica Karate klub Samurai N. Gorica
Višje, visoke, fakultete
Izobraževalni center Memory
Višje, visoke, fakultete Tehniška fakulteta Maribor Fakulteta za državne in evropske študije Višja prometna šola Maribor ŠC Ptuj, Višja strokovna šola Alma Mater Europaea ICP Piramida Evropska pravna fakulteta